Groot plaatwerk als grote troef
Construct Hoet onderscheidt zich als zuivere toeleverancier
Construct Hoet is een familiebedrijf waar de eerste en tweede generatie momenteel samen aan de slag zijn. Zoon Gert-Jan zet de visie van zijn vader Philiep voort, door enkel te focussen op toelevering en plaatwerk. "We maken het verschil met onze machines en gereedschappen. Daardoor kunnen wij ook grote formaten bewerken, en dit aan een hoge nauwkeurigheid en met korte levertermijnen."
Activiteiten
Construct Hoet is in 1990 opgericht door Philiep Hoet, die startte met slechts een plaatschaar en een plooibank. Daarna werden zowel de gebouwen als het machinepark gaandeweg uitgebreid, en ondertussen stapte ook zijn zoon Gert-Jan mee in het bedrijf.
"Tegenwoordig beschikken we hier over drie lasersnijmachines", zeggen de zaakvoerders. "De gesneden stukken kunnen we vervolgens plooien en tappen. Voorts kunnen we de bewerkte stukken eventueel zelf ontbramen, om die zo een hoogwaardigere afwerking te geven."
Recent investeerde het bedrijf nog in een specifieke 2D-laserlasmachine, om gesneden rvs-platen met punten aan elkaar te lassen en zo pillow plates te produceren voor warmtewisselaars.
Hoger niveau
"In tegenstelling tot andere metaalbedrijven, maken wij geen constructies voor onszelf en focussen wij ons dus louter op de toelevering. Zo vormen we nooit concurrentie met onze klanten", legt Philiep uit.
Die klanten zijn veelal machinebouwers, bijvoorbeeld voor de landbouw- of de voedingssector. "Vaak gaat het ook om andere toeleveranciers, voor wie we dan in onderaanneming werken. Ontbreekt het hen aan de juiste machines, gereedschappen of tijd, dan kunnen wij voor hen in de bres springen", zegt Gert-Jan.
"Wij onderscheiden ons daarbij door snij- en plooiwerk te kunnen aanbieden tot 6 m, en dit aan een hogere nauwkeurigheid dan anderen. Ook met onze korte levertijden maken we het verschil, want dankzij onze grote stock van staal, rvs en aluminium kunnen we opdrachten meestal binnen de week uitvoeren."
SPECIALITEITEN
– Groot formaat lasersnijden (6 x 2,5 m)
– Plooien tot 6 m
– Tappen
– Rvs en aluminium ontbramen
– 2D-laserlassen
AMBACHTENSTRAAT 3
8680 KOEKELARE
+3251583396
info@construct-hoet.be
www.construct-hoet.be

